O FIRMIE

PERFECTA

Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim od wielu lat. Świadczymy szeroki wachlarz usług remontowych, modernizacyjnych oraz porządkowych dla szeregu znanych na polskim rynku firm. Posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt oraz zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy przez lata pracy nabyli wiedzę i doświadczenie, którymi dziś chętnie dzielą się z naszymi Klientami, świadcząc dla nich usługi na najwyższym poziomie.

Realizujemy także prace z zakresu budownictwa drogowego. Remontujemy, przebudowujemy i budujemy infrastrukturę drogową, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie. Nasza wykwalifikowana kadra dysponuje specjalistycznym sprzętem i maszynami, które w połączeniu z doświadczeniem pracowników pozwalają nam zrealizować wszystkie powierzone nam projekty i inwestycje terminowo, solidnie i profesjonalnie.

Zadowolenie Klienta to nasz sukces, dlatego wykonujemy powierzone nam zadania w dbałości o najmniejsze szczegóły. Działamy solidnie, terminowo i profesjonalnie, a Państwa zadowolenie jest naszym największym priorytetem!

Obsługa terenów wielkopowierzchniowych
BUDOWNICTWO DROGOWE
Przebudowy obiektów przemysłowych
Instalacje
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
Systemy wentylacji
Facility management
HURTOWA SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ