Obsługa terenów wielkopowierzchniowych
BUDOWNICTWO DROGOWE
Przebudowy obiektów przemysłowych
Instalacje
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
Systemy wentylacji
Facility management
HURTOWA SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ

CAŁOROCZNA OBSŁUGA TERENÓW

Tereny wokół firmy pełnią rolę jej wizytówki, dlatego Perfecta z ogromną uwagą i starannością dba o wszelkie szczegóły związane z estetyką podległych obiektów.
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie obsługi zewnętrznych terenów obiektów przemysłowych, możemy więc zagwarantować prace na najwyższym poziomie, z efektami widocznymi natychmiast.

W tym przyjemnym, ciepłym okresie warto zadbać o to, aby przestrzeń wokół firmy była czysta, uprzątnięta i schludna. Dzięki temu cała placówka będzie przyciągała wzrok swoją okazałością. Co możemy dla Państwa zrobić w tym czasie?

Utrzymanie terenów zewnętrznych w chłodniejszych porach roku jest o wiele trudniejsze. Wymaga profesjonalnego sprzętu oraz umiejętności i sporego wysiłku. Wychodzimy Państwu naprzeciw – aby zadbać o tereny wokół Państwa firmy oferujemy:

BUDOWNICTWO DROGOWE

Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Nasze doświadczenie i ogromny potencjał wykonawczy gwarantuje usługi w zakresie budownictwa drogowego terminowo, solidnie i profesjonalnie.

BUDOWA ŚCIAN KONSTRUKCJI I ŚCIAN DZIAŁOWYCH OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę praktyczną, która pomaga nam w realizacji prac z zakresu kompleksowego utrzymywania czystości w obiektach przemysłowych.

INSTALACJE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Oferujemy Państwu szeroki zakres prac remontowych i budowlanych. Cieszymy się zaufaniem klientów, a najlepszym tego przykładem jest fakt, że wielu z nich do nas powraca.

Oferujemy wykonanie prac porządkowych w całości cyklu realizacji budów oraz remontów, w tym także jako czynności zamykające proces inwestycyjny, tj. przed odbiorem inwestorskim.

Urządzenia do dezynfekcji powietrza
Instalacje sanitarne i przemysłowe

HURTOWA SPRZEDAŻ SOLI DROGOWEJ

Sól drogowa w najniższej cenie!

Oferowana przez nas sól drogowa pochodzi wyłącznie z krajowych kopalń. Idealna proporcja soli i antyzbrylacza oraz odpowiednia ziarnistość granulatu sprawiają, że oferowany przez nas produkt jest najbardziej efektywnym środkiem do zwalczania gołoledzi, śniegu, oblodzeń i śliskości z wszelkich powierzchni, takich jak drogi, autostrady, chodniki, place, schody, boiska, ścieżki, aleje i inne.

Nasza sól już od długiego czasu zapewnia bezpieczeństwo na drogach.