ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy Perfecta w zakresie obsługi zimowej obiektów naszych kontrahentów wykazały konieczność zmierzenia się z licznymi problemami, których rozwiązanie jest niezbędne dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firm.

Jednym z ważniejszych jest problem monitorowania i likwidacji zagrożeń wynikających z nadmiernego obciążenia konstrukcji nośnych hal i budynków, związanych z intensywnymi opadami i zaleganiem śniegu na połaciach dachowych. W celu rozwiązania powyższych problemów proponujemy szereg kompleksowych przedsięwzięć. Zapewniamy pełne i niezbędne zabezpieczenie pracowników oraz specjalistyczny sprzęt do rozpoczęcia akcji odśnieżania w krótkim czasie. Na podstawie zestawu danych określających metraż, rodzaj nawierzchni, usytuowanie obiektu oraz rozmieszczenie stref zrzutu, opracujemy i zaprezentujemy Państwu szereg propozycji zabezpieczenia obiektu o różnych stopniach intensywności działań.

Co roku zabezpieczamy około 2 milionów m2 dachów w różnych regionach kraju. Gwarantujemy skuteczność, ekspresowe wykonanie zlecenia oraz najwyższą staranność. Każda usługa realizowana jest w sposób kompleksowy i zgodny z oczekiwaniami klienta.

SÓL DROGOWA

Oferowana przez nas sól drogowa pochodzi wyłącznie z krajowych kopalń. Idealna proporcja soli i antyzbrylacza oraz odpowiednia ziarnistość granulatu sprawiają, że oferowany przez nas produkt jest najbardziej efektywnym środkiem do zwalczania gołoledzi, śniegu, oblodzeń i śliskości z wszelkich powierzchni takich jak drogi, autostrady, chodniki, place, schody, boiska, ścieżki, aleje i inne.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową: www.najtanszasoldrogowa.pl

ODŚNIEŻANIE CENTRÓW LOGISTYCZNYCH ORAZ OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Problemy związane z przemieszczaniem towaru po zaśnieżonych drogach i placach manewrowych są zmorą wielu firm świadczących usługi transportowe i logistyczne. Te zimowe zmagania nie zawsze przynoszą zamierzony efekt, dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw, z 20-letnim doświadczeniem i licznymi, pozytywnymi referencjami w zakresie odśnieżania centrów logistycznych i obiektów przemysłowych.

Analizując oczekiwania zleceniodawców, opracowaliśmy szereg rozwiązań podnoszących efektywność prac związanych z realizacją wyznaczonych nam zadań. W zależności od ustalonego z Państwem standardu, usługa odśnieżania może być prowadzona na kilku poziomach jakościowych. Dostosowujemy sposób realizacji zimowego utrzymania obiektów do wymogów klienta.

Aby zapobiegać przykrym niespodziankom – monitorujemy sytuację pogodową w kraju, korzystając z najdokładniejszych portali pogodowych, przewidujących opady z dokładnością do 1 godziny.

W sytuacji zagrożenia opadami, na obiektach będących pod naszą opieką dyżurują pracownicy wyposażeni w niezbędny do podjęcia natychmiastowej akcji sprzęt. Zapewniamy również sprzęt rezerwowy. Wszystko to umożliwia szybkie i bezzwłoczne działanie w sytuacjach kryzysowych.

Specyfika odśnieżania na dużych obiektach logistycznych o sporym całodobowym natężeniu ruchu jest nam dobrze znana. Podczas akcji na bieżąco koordynujemy działania, ściśle współpracując z nadzorem logistycznym obiektów.

Nasz personel składa się z doświadczonych w akcjach odśnieżnych pracowników, oraz z tzw. pionu szkoleniowo – kontrolnego, który dba o utrzymanie standardu na obiektach klienta oraz szkoli mniej doświadczonych pracowników, aby zoptymalizować pracę zespołu. W swej pracy nieustannie staramy się łączyć ekonomię z jak najwyższą efektywnością, co oczywiście przełoży się na utrzymanie usług na odpowiednim poziomie i dobre relacje z klientem.