ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Ponad dwudziestoletnie doświadczenia firmy Perfecta w zakresie obsługi zimowej obiektów naszych kontrahentów wykazały konieczność zmierzenia się z licznymi problemami, których rozwiązanie jest niezbędne dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firm.

Jednym z ważniejszych jest problem monitorowania i likwidacji zagrożeń wynikających z nadmiernego obciążenia konstrukcji nośnych hal i budynków, związanych z intensywnymi opadami i zaleganiem śniegu na połaciach dachowych. W celu rozwiązania powyższych problemów proponujemy szereg kompleksowych przedsięwzięć. Zapewniamy zabezpieczenie niezbędnej ilości pracowników oraz specjalistycznego sprzętu do rozpoczęcia akcji odśnieżania w krótkim czasie. Na podstawie zestawu danych określających metraż, rodzaj nawierzchni, usytuowanie obiektu oraz rozmieszczenie stref zrzutu stworzymy dla Państwa szereg propozycji zabezpieczenia obiektu proponując różne stopnie intensywności działań.

Co roku zabezpieczamy około 2 milionów m2 dachów w różnych regionach kraju. Gwarantujemy skuteczność, ekspresowe wykonanie zlecenia oraz najwyższą staranność. Każda usługa realizowana jest w sposób kompleksowy i zgodny z oczekiwaniami klienta.SÓL DROGOWA

Oferowana przez nas sól drogowa pochodzi wyłącznie z krajowych kopalń. Idealna proporcja soli i antyzbrylacza oraz odpowiednia ziarnistość granulatu sprawiają, że oferowany przez nas produkt jest najbardziej efektywnym środkiem do zwalczania gołoledzi, śniegu, oblodzeń i śliskości z wszelkich powierzchni takich jak drogi, autostrady, chodniki, place, schody, boiska, ścieżki, aleje i inne.

Posiada atest PZH oraz pozytywną opinię IBDiM.

Oferujemy sól drogową w workach:

• 25 kg
• 10 kg
• Big bag 1T
• luz.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową: www.najtanszasoldrogowa.pl

ODŚNIEŻANIE CENTRÓW LOGISTYCZNYCH ORAZ OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Problemy związane z przemieszczaniem towaru po zaśnieżonych drogach i placach manewrowych są zmorą wielu firm świadczących usługi transportowe i logistyczne. Zimowe zmagania firm nie zawsze przynoszą zamierzony efekt dlatego oferujemy Państwu ponad 20 lat doświadczenia i dobrych referencji w tym zakresie.

Analizując oczekiwania zleceniodawców opracowaliśmy szereg rozwiązań podnoszących efektywność prac związanych z realizacją wyznaczonych nam zadań. W zależności od ustalonego z Państwem standardu, usługa odśnieżania może być prowadzona na kilku poziomach jakościowych. Dostosowujemy sposób realizacji zimowego utrzymania obiektów do wymogów klienta.

Aby zapobiegać przykrym niespodziankom - monitorujemy sytuację pogodową w kraju korzystając z najdokładniejszych portali pogodowych przewidujących opady z dokładnością do 1 godziny.

W sytuacji zagrożenia opadami na obiektach będących pod naszą opieką dyżurują pracownicy wyposażeni w niezbędny do podjęcia natychmiastowej akcji sprzęt. Zapewniamy również sprzęt rezerwowy. Co umożliwia podjęcie natychmiastowej reakcji w sytuacjach kryzysowych.

Specyfika odśnieżania na dużych obiektach logistycznych o sporym całodobowym natężeniu ruchu jest nam dobrze znana. Podczas akcji na bieżąco koordynujemy działania ściśle współpracując z nadzorem logistycznym obiektów.

Nasz personel składa się z doświadczonych w akcjach odśnieżnych pracowników, oraz z tzw. pionu szkoleniowo - kontrolnego, który dba o utrzymanie standardu na obiektach klienta oraz szkoli mniej doświadczonych pracowników aby zoptymalizować pracę zespołu. W swej pracy nieustannie staramy się łączyć ekonomię z jak najwyższą efektywnością, co oczywiście przełoży się na utrzymanie usług na odpowiednim poziomie i dobre relacje z klientem.Kontakt z nami

Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij maila.
Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Jak nas znaleźć

PERFECTA

62-052 Komorniki
ul. Komornicka 20
tel./fax. 61 830 5377
+48 695 666 444
biuro@perfecta-poznan.pl