PERFECTA

Jesteśmy firmą działającą na rynku Polskim od wielu lat. Świadczymy szeroki wachlarz usług remontowych, modernizacyjnych oraz porządkowych dla szeregu znanych na polskim rynku firm.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy przez lata pracy nabyli wiedzy i doświadczenia. Naszą specjalnością są m.in.: obsługa terenów zewnętrznych, odśnieżanie dachów, mycie stacji paliw, doczyszczanie i odnawianie posadzek przemysłowych, zakładanie terenów zielonych, remonty bieżące budynków, prace ziemne przy użyciu sprzętu ciężkiego oraz wiele innych usług zawartych w dalszej części oferty.

Proponujemy współpracę stałą lub doraźną w zależności od Państwa potrzeb. Jesteśmy przygotowani technicznie i organizacyjnie do dokładnego i szybkiego wykonania powierzonych nam prac w terminie dogodnym dla Państwa, w tym także w godzinach nocnych. Jesteśmy gotowi do przygotowania szczegółowych ofert zawierających pełny, wymagany zakres czynności dla danego obiektu z uwzględnieniem cen, harmonogramu prac oraz ich zakresu rzeczowego - po zapoznaniu się ze specyfiką Państwa obiektu oraz uwzględnieniu wszystkich Państwa wymogów.

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszego klienta, ponieważ Państwa zadowolenie jest naszym sukcesem, a co za tym idzie pozwala nam na utrzymanie jakości usług na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiele technologii nim popartych jest uważanych na rynku usług za unikalne i bardzo skuteczne.