ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Kilkunastoletnie doświadczenia naszej firmy w zakresie obsługi zimowej obiektów naszych kontrahentów wykazały konieczność zmierzenia się z nowymi problemami, których rozwiązanie jest niezbędne dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firm.
Jednym z ważniejszych jest problem monitorowania i likwidacji zagrożeń wynikających z nadmiernych obciążeń konstrukcji nośnych hal i budynków, związanych z intensywnymi opadami i zaleganiem na połaciach dachowych zmrożonego śniegu.

W celu rozwiązania powyższych problemów proponujemy Państwu – w ramach niniejszej oferty – szereg kompleksowych przedsięwzięć.
W tym celu zabezpieczamy przez cały okres zimowy, do dyspozycji Zlecającego niezbędny potencjał ludzki (pracowników) oraz wszystkie niezbędne środki (narzędzia, transport, zabezpieczenie BHP i wyposażenie do prac na wysokościach) do odśnieżania w jak najkrótszym terminie.
Rozpoczęcie odśnieżania dachów nastąpi natychmiast po stwierdzeniu takiej konieczności w wyniku monitoringu pokrywy śnieżnej, z uwzględnieniem czasu niezbędnego na dojazd ekipy odśnieżającej – maksymalnie do 12 godzin od powiadomienia.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm odśnieżających dachy na rynku europejskim. Działamy w tej branży od ponad 20 lat – w czasie których zbieraliśmy doświadczenia w celu pełnego zadowolenia Klienta i zapewnienia bezproblemowego funkcjonowania jego budynkom nawet podczas największych opadów. Połączenie długoterminowej prognozy, wiedzy i doświadczenia ma na celu bezstresowe prowadzenie działań biznesowych przez naszego Zleceniodawcę.

Szeroki wachlarz działań, jaki można podjąć w celu zminimalizowania zagrożeń wynikających z obfitych opadów śniegu stwarza dla Klienta spore pole manewrów obniżających koszty zapewnienia bezpieczeństwa połaciom dachowym. Na podstawie zestawu danych określających metraż, rodzaj nawierzchni, usytuowanie obiektu oraz rozmieszczenie stref zrzutu stworzymy dla Państwa szereg propozycji zabezpieczenia obiektu o różnych stopniach intensywności działań.

Niezależnie od rodzaju nawierzchni ( tworzywo SBS, membrana, papa, blacha ) dachu , oraz sposobu odgromowego zabezpieczenia budynku - stworzyliśmy techniki odśnieżania, które w jak najmniejszym stopniu ingerują w jego nawierzchnię. Możemy zapewnić, że w bardzo niewielu przypadkach trzeba korzystać z naszej polisy OC (2 000 000 PLN) zapewniającej Klienta o zabezpieczeniu prawnym wykonywanych prac. Natomiast ewentualne drobne uszkodzenia powstałe w wyniku np. tak zwanego wychodzenia membrany podczas transportu śniegu do jedynej , jak się zdarza , strefy zrzutu – naprawiają nasze ekipy doświadczonych dekarzy i robią to natychmiast po stwierdzeniu zagrożenia np. zalania towaru Klienta.

PERFECTA zatrudnia najlepszych ekspertów w dziedzinie prognozowania oraz określania zakresu oraz sposobu odśnieżania obiektów wielko powierzchniowych w zależności od rodzaju strefy, restrykcyjności wewnętrznych przepisów, nawierzchni dachu, jego temperatury oraz temperatury średnio dobowej mającej wpływ na zaleganie/ zmrażanie mas śniegu lub ich zanik w wyniku rozmrożenia. Odśnieżające ekipy posiadają badania umożliwiające prace na wysokości, szkolenia BHP oraz doświadczenie w prowadzeniu takich prac w różnych warunkach. Nasz sprzęt transportowy jest również wyjątkowy – stworzony w kuźni doświadczeń , czyli podczas najcięższych zim metodą prób i błędów.

Zaznaczamy, że w 20 – letniej historii nie mamy nawet 1 przypadku wypadku podczas odśnieżania dachu.

Możemy zapewnić, że około 2 milionów m2 dachów jest co roku bezpieczne w różnych regionach kraju w wyniku podpisanych z PERFECTĄ umów. Wystarczy wysłać do nas zapytanie – natychmiast służymy pomocą. Możemy obiecać, iż cenę dostosujemy do możliwości finansowych Klienta.

ODŚNIEŻANIE DRÓG

SÓL DROGOWA

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości soli drogowej wydobywanej z polskich kopalni. Oferujemy sól luzem, pakowaną w worki 5kg, 10kg, 25kg, 50kg, oraz opakowanie typu Big-Bag 1000kg. Posiadamy własną bazę transportową oraz współpracujemy z licznymi firmami logistycznymi dzięki czemu zapewniamy atrakcyjne ceny dostaw.

Oferowana przez nas sól drogowa spełnia normę jakości PN-86/C-84081/02, a także posiada certyfikaty i atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz IBDiM.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową: www.najtanszasoldrogowa.pl

Wadą naszego klimatu jest konieczność zapewnienia przejezdności dróg w czasie opadów śniegu. Problemy związane z przemieszczaniem towaru po zaśnieżonych drogach i placach manewrowych są zmorą wielu firm z branż związanych z koniecznością przewozu towarów. Straty związane ze spóźnieniami transportów dostarczanych Klientom w skali kraju liczone są w milionach złotych. Zimowe zmagania firm nie zawsze przynoszą zamierzony efekt. Oferujemy Państwu ponad 20 lat doświadczenia i dobrych referencji w tym dziale usług. Dobry sprzęt, wysokie OC firmy, rzetelność i doświadczenie to nasza firma.

PERFECTA skupia swe działania na pełnym zadowoleniu Klienta. Analiza oczekiwań Zleceniodawcy przyniosła wymierne korzyści w postaci szeregu działań podnoszących efektywność prac związanych z realizacją postanowień umowy zawartej z Klientem, a efekt skali ( jesteśmy w całym kraju) pozwala nam oferować usługi na możliwie niskim pułapie cenowym. Efekt skali wykorzystujemy również przy podpisywaniu umów z kopalniami soli – możemy ją Państwu zaproponować w dowolnej ilości w naprawdę atrakcyjnych cenach.

W zależności od ustalonego standardu, usługa odśnieżania może być prowadzona na kilku poziomach jakościowych. PERFECTA dostosowuje sposób realizacji zimowego utrzymania obiektów do wymogów Klienta albo (w zależności co wybierze Klient) do jego możliwości finansowych. Tak więc, drogi i parkingi mogą być przejezdne, ale mogą też być w ciągu całej zimy wolne całkowicie od śniegu i lodu.
Aby zapobiegać niespodziankom – nasz dyżurny meteorolog monitoruje sytuację pogodową w kraju korzystając z najdokładniejszych portali pogodowych przewidujących opady z dokładnością do 1 godziny.
W sytuacji zagrożenia opadami na obiektach będących pod naszą opieką dyżurują pracownicy, aby akcja odśnieżna podjęta została w sposób szybki i właściwy. Część sprzętu odśnieżnego parkujemy również na obiektach Klientów, aby w każdej chwili można było przeciwdziałać np. powstawaniu śliskości.
PERFECTA posiada w swych zasobach sprzętowych tzw. odśnieżarki rezerwowe, co oznacza w przypadku awarii sprzętu lub konieczności zwiększenia jego ilości ( nawałnice śnieżne) natychmiastową reakcję.

Specyfika odśnieżania na dużych obiektach logistycznych o sporym całodobowym natężeniu ruchu jest nam dobrze znana. Podczas akcji na bieżąco koordynujemy działania ściśle współpracując z nadzorem logistycznym obiektów . Nasz personel składa się z doświadczonych w akcjach odśnieżnych pracowników, oraz z tzw. pionu szkoleniowo - kontrolnego, który dba o utrzymanie standardu na obiektach Klienta oraz szkoli mniej doświadczonych pracowników aby zoptymalizować pracę zespołu na obiekcie.

W swej pracy nieustannie staramy się łączyć ekonomię z jak najwyższą efektywnością, co oczywiście przełoży się na utrzymanie usług na odpowiednim poziomie i dobre relacje z Klientem. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na podjęcie współpracy z PERFECTĄ, zimy zdecydowanie przestaną martwić.